начало

Възпитаниците на кои университети управляват съдебната власт Възпитаниците на кои университети управляват съдебната власт

Източване на кредитни карти

Дискусии и казуси в областта на: Наказателно право, Наказателен процес, Криминалистика, Съдебни експертизи
Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


Източване на кредитни карти

Мнениеот deyana_tg » 21 Фев 2008, 18:41

Източване на кредитни карти
Последна промяна deyana_tg на 11 Мар 2008, 13:16, променена общо 1 път
deyana_tg
Младши потребител
 
Мнения: 33
Регистриран на: 13 Сеп 2006, 12:26

Мнениеот kpavlova » 21 Фев 2008, 20:40

Ами ,могат да Ви известяват с СМС за "оторизация" на разплащането
Могат да използват мониторинговата система , с която да констатират "странно" поведение на картодържателя- да тегли в София и след 1 час- Бургас и подобни такива "нестандартни" отклонения, като тогава да се свържат с Вас от отдела за обслужване на картодържателите.
Как е станало събитието - източването на картата Ви, няма смисъл да гадаем, сезирайте орган на МВР и прокуратура.Всъщност ГДБОП май само успешно.Това обаче няма да Ви върне парите.
Ако банката откаже да възстанови парите , подайте жалба. всяко възражение на клиента трябва да се разгледа в 7-дневен срок и подателят следва да бъде уведомен писмено за решението на банката.Ако то отново не е във ваша полза, можете да се обърнете към Помирителната комисия за платежни спорове.Производсството е безплатно. Сигналът трябва да е в писмен вид и да са приложени всякакви доказателства
За това-консултация с адвокат.Всеки случай е специфичен- дали за банката нареждането е изглеждало редовно, като изходящо от Вас нареждане.
Статистика- 30/40 процента от случаите банките плащат.В останалите случаи хората се отказват, защото сумите са 300-400 лева и не водят дела.При симулативните фиш сайтове или какви бяха/ в смисъл, там сте си попълнили данните/, в повечето случаи отказват.
kpavlova
Активен потребител
 
Мнения: 1474
Регистриран на: 07 Фев 2006, 23:29

За банковите карти и измамите

Мнениеот deyana_tg » 25 Фев 2008, 12:16

Благодаря за отговора... :idea:
Последна промяна deyana_tg на 11 Мар 2008, 13:17, променена общо 1 път
deyana_tg
Младши потребител
 
Мнения: 33
Регистриран на: 13 Сеп 2006, 12:26


Назад към Наказателно право


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 38 госта


cron